راهکار نرم افزاری هتل و رستوران ها

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

شرکت سپندیار سیستم ایساتیس

اهمیت هتلداری و جایگاه ویژه آن در صنعت گردشگری و نقش آن در جذب گردشگر بر همگان روشن است. امروزه دیگر هتلداری یک فعالیت صرفا تجاری نیست بلکه یک فعالیت اقتصادی فرهنگی و یک صنعت است. از این رو شرکت سپندیار سیستم ایساتیس با هدف تکمیل سبد محصولات صنعتی خود و همچنین پوشش نیاز های مشتریان هتل و رستوران ، دست به تولید سیستم هتلداری زده است. از این رو سعی شده در این راهکار علاوه بر نگهداری اطلاعات مشتریان و اتاق‌ها ، سیستم‌های مالی ، انبار ، خرید و فروش ، فروش تبلتی رستوران و کافی‌شاپ ، بهای تمام شده ، بوجه و اموال و دارایی ثابت را در نظر بگیریم.

 

برخی از ویژگی های راهکار سیستم هتلـداری و رستوران : 🔹برخورداری از یک سیستم یکپارچه مالی 🔹برخورداری از سیستم هتلداری زنجیره‌ای 🔹برخورداری از سیستم حسابداری ارزی 🔹برخورداری از زیر سیستم‌های : رزرواسیون ، پذیرش ، خانه داری ، رستوران ، کافی‌شاپ و . . . 🔹امکان ارائه گزارش مربوط به مهمانان و مشخصات آنها 🔹امکان ارائه گزارشهای مختلف رزرو بر اساس اتاق، مشخصه، دوره تاریخی و … 🔹امکان ذخیره گزارشات به فرمت های مختلف ( pdf, Excel, Word … )

  • آیا نسخه اندروید دارد ؟

    بله . سیستم رستوران و هتلداری سپندیار دارای نسخه اندروید جهت نصب روی انواع تبلت ها را دارد

  • پشتیبانی از انواع ارز ها ؟

    بله سیستم حسابداری بر اساس ارز های مختلف را دارا میباشد

  • برخی از ویژگی های کلیدی :

    🔹امکان تعریف نامحدود اتاق ها با ظرفیت های مختلف 🔸امکان قیمت گذاری اتاق ها به صورت با احتساب و بدون احتساب عوامل(منظور از با احتساب عوامل این که مبلغ عوامل در دل مبلغ اتاق قرار دارد.) 🔹امکان تعریف نام اتاق به صورت زبان های خارجی برای صورت حساب های خارجی 🔸تعریف امکانات اتاق ها به صورت مجزا 🔹امکان تعریف اتاق های مجازی برای زمان های شلوغی 🔸امکان تعریف مجموعه ی هتل به صورت درختی 🔹امکان قیمت گذاری اتاق براساس نوع مشتری 🔸امکان تعریف وضعیت های مختلف برای اتاق ها اعم از پذیرش, رزرو... 🔹امکان ثبت مشتری خارجی 🔸امکان دسته بندی پذیرش ها 🔹امکان تعریف نحوه ی رزرو و پذیرش اعم از تلفنی,حضوری... 🔸تعریف بهای ساعت های پذیرش هتل به صورت نیم بها و تمام بها 🔹تهیه گزارش های متنوع با استفاده از رک ماه و روز 🔸امکان پذیرش مهمان جدید از طریق سیستم رک 🔹امکان گروه بندی رک اتاق بر اساس نوع اتاق و وضعیت آن 🔸امکان چاپ اطلاعات رک 🔹امکان ثبت پذیرش به صورت تکی و گروهی 🔸امکان مشاهده آنی صورت حساب 🔹امکان صدور فاکتور فروش آنی 🔸امکان ثبت سند حسابداری به تفکیک روز 🔹امکان ارسال پیامک رزرو و پذیرش 🔸امکان ارسال اطلاعات مهمان به اماکن 🔹امکان تهیه انواع گزارش ها به صورت نمودار 🔹امکان تعریف حساب برای اتاق ها به صورت کلی و به صورت مجزا برای هر اتاق